Współpraca

Współpracujemy m.in z:

wspolpracownicy4

Marta Kadłub – aktorka, od 2007 roku pracująca w teatrach dramatycznych, od 2004 roku występująca na scenie, magister kulturoznawstwa o specjalności komunikacja kulturowa, autorka wielu programów warsztatowych dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz osób chorujących psychicznie (Stowarzyszenie 'Ad Vitam Dignam', Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym), literatka (zdobywczyni wielu nagród poetyckich, publikowała na łamach prasy literackiej i stronach poświęconych kobiecej prozie oraz poezji) reżyserka spektakli dla dzieci, plastyczka, absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych. Absolwentka Terapii Naturalnych. Jej pasją są techniki pracy z energią, kwantowe, szamańskie oraz dietoterapia. Jej celem jest skupienie się na powrocie osoby do swojego źródła, osiągnięcie stanu homeostazy. Pasjonatka sztuki, szczególnie malarstwa. W swoich warsztatach stara się łączyć wiele dziedzin, z którymi spotkała się w życiu, by móc w głębszy sposób poruszyć i sprowokować ludzi do rozwoju i zmian.

wspolpracownicy3

Maciej Wizner – aktor teatralny i filmowy, magister sztuki, absolwent Wydziału Aktorskiego PWST we Wrocławiu, od 2005 roku na scenie, wielokrotnie nagradzany za swoją pracę artystyczną, wykładowca akademicki. Współpracował m.in. ze Szkołą Aktorską „Art-Play” w Katowicach, sprawuje opiekę artystyczną nad wieloma młodzieżowymi grupami teatralnymi. Pasjonat wschodnich sztuk walki. Jego zainteresowania krążą wokół dialogu między teatrem a wszechstronnym rozwojem młodzieży i dorosłych. Prowadząc spotkania warsztatowe, transponuje szerokie spectrum technik aktorskich i środków teatralnych na narzędzia, które pozwalają skutecznie przyspieszyć i poszerzyć rozwój personalny i zawodowy.


hania_peplinska

Hania Peplińska - doradca zawodowy, ekspert ds. ekonomii społecznej i trzeciego sektora z 11 letnim doświadczeniem w pozyskiwaniu środków rozwojowych i realizacji projektów społecznych. Dzięki doświadczeniu i gruntownej wiedzy merytorycznej sprawnie realizuje przedsięwzięcia. Nastawiona na szukanie innowacyjnych rozwiązań oraz wprowadzanie zmian społecznych i kreowanie efektywnej polityki rynku pracy.

wspolpracownicy2

Agnieszka Kieza-Błażejczyk - Od 2009 roku związana z administracją. Założycielka firmy Training Solutions zajmującej się organizacją szkoleń dedykowanych. Doradza i pomaga firmom oraz organizacjom, którym zależy na jak najlepszym wykorzystaniu potencjału pracowników oraz usprawnieniu swojego funkcjonowania. Skutecznie wdraża innowacyjne rozwiązania. Koordynuje projekty dokładając wszelkich starań, aby były one dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

wspolpracownicy1

Agnieszka Czajkowska-Wendorff - Psycholog, psychoterapeuta, psychodietetyk. Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Specjalizuje się w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi. Prowadzi terapię indywidualną, par i rodzin, konsultacje psychologiczne, mediacje i psychoedukację, a także psychoterapię grupową. Prowadzi sesje coachingowe, warsztaty rozwoju osobistego, szkolenia dla nauczycieli i rodziców. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS oraz studia podyplomowe z Psychodietetyki. Jest terapeutą nurtu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

pawel_kriger_900x900

Paweł Kriger - student Informatyki na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Wygraj Indeks". Interesuje się teorią grafów, sztuczną inteligencją oraz fotografią. Udziela w Instytucie konsultacji z matematyki i informatyki na różnych szczeblach edukacji.