Fundacja AD VITAM

logo_fundacji_70

 

 

Nie oczekujcie od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominajcie, że lata składają się z wielu dni,                        dlatego postanówcie, że nie zmarnujecie ani jednego.

 

FUNDACJA DLA ŻYCIA "AD VITAM" to Testament mojej Żony. Rozpoczęła swoją działalność w czerwcu 2016 roku w Tczewie. Naczelnym celem Fundacji jest wspieranie i świadczenie opieki paliatywno-hospicyjnej nad chorymi oraz opieka i pomoc rodzinom i bliskim osób terminalnie chorych.
Wiemy, że choroba dotyka nie tylko samego chorego, ale także jego bliskich. Stanowi ona trudną próbę dla całej rodziny i wszystkich bliskich. Stan terminalny jest poważnym stresem dla osób związanych emocjonalnie z chorym.
Dlatego pragniemy pomóc tym wszystkim którzy w tych trudnych momentach takiej pomocy potrzebują, nie tylko materialnie, ale również, a może przede wszystkim, duchowo i psychologicznie - obecnością, rozmową, terapią. Naszym celem nadrzędnym jest dawanie nadziei rodzinom zmagającym się nie tylko z ciężarem opieki nad chorym, ale również ciężarem własnego bólu, strachu i lęku .

Wesprzyj Fundację
Numer konta: 69 1160 2202 0000 0003 1172 6619

Fundacja dla życia Ad Vitam | ul. Wincentego Pola 27 83-110 Tczew

Z życia Fundacji... tak działamy, tak pomagamy...

Hospicjum Tczew - Wielkanoc 2019

Hospicjum Tczew - Boże Narodzenie 2018

Hospicjum Tczew - Wielkanoc 2018

Hospicjum Tczew - Boże Narodzenie 2016

Hospicjum Puck - Boże Narodzenie 2016