O Instytucie

"Zmiana pojawia się kiedy stajesz się tym kim naprawdę jesteś, nie kiedy próbujesz stać się tym kim nie jesteś. Zmiana wydaje się pojawiać wtedy, gdy porzucisz gonitwę za tym czym chcesz być albo myślisz, że powinieneś być i zaakceptujesz oraz w pełni doświadczysz - kim jesteś."

Janette Rainwater

Naszą misją jest wzmacnianie ludzi w ich rozwoju oraz pomoc w skutecznym radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami i trudnościami. Uważamy, że tylko holistyczne rozumienie człowieka daje gwarancję, iż będzie on mógł w pełni wykorzystać swoje zasoby i możliwości. W naszej pracy kładziemy nacisk na indywidualne podejście oraz odpowiednio dobrane metody rozwoju, dzięki którym każdy może znaleźć w naszej ofercie coś dla siebie. Szczególną uwagę kierujemy na potrzeby konkretnego człowieka.

 

Działamy w oparciu o wartości które są ważne w naszym codziennym życiu, takie jak: autentyczność, jakość, otwartość i profesjonalizm.  Łączy nas chęć zrozumienia każdego człowieka oraz potrzeba budowania szczerych i prawdziwych relacji z innymi, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

 

Pragniemy pomagać i wspierać ludzi dbając o najwyższe standardy, tak aby jakość naszej pracy była satysfakcjonująca i gwarantowała osiąganie oczekiwanych rezultatów. Zależy nam na tym, aby każdy kto korzysta z naszych usług czuł się traktowany w sposób indywidualny i otrzymał to, czego potrzebuje. Chcemy rzetelnie przekazywać najnowszą wiedzę, w ciekawy i przystępny sposób, uczyć praktycznych umiejętności. Mamy na uwadze przede wszystkim dobro człowieka.

Współpraca

Zobacz z kim współpracujemy