Współpraca

Współpracujemy m.in z:

wspolpracownicy4

Marta Kadłub – aktorka, od 2007 roku pracująca w teatrach dramatycznych, od 2004 roku występująca na scenie, magister kulturoznawstwa o specjalności komunikacja kulturowa, autorka wielu programów warsztatowych dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz osób chorujących psychicznie (Stowarzyszenie 'Ad Vitam Dignam', Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym), literatka (zdobywczyni wielu nagród poetyckich, publikowała na łamach prasy literackiej i stronach poświęconych kobiecej prozie oraz poezji) reżyserka spektakli dla dzieci, plastyczka, absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych. Absolwentka Terapii Naturalnych. Jej pasją są techniki pracy z energią, kwantowe, szamańskie oraz dietoterapia. Jej celem jest skupienie się na powrocie osoby do swojego źródła, osiągnięcie stanu homeostazy. Pasjonatka sztuki, szczególnie malarstwa. W swoich warsztatach stara się łączyć wiele dziedzin, z którymi spotkała się w życiu, by móc w głębszy sposób poruszyć i sprowokować ludzi do rozwoju i zmian.

wspolpracownicy3

Maciej Wizner – aktor teatralny i filmowy, magister sztuki, absolwent Wydziału Aktorskiego PWST we Wrocławiu, od 2005 roku na scenie, wielokrotnie nagradzany za swoją pracę artystyczną, wykładowca akademicki. Współpracował m.in. ze Szkołą Aktorską „Art-Play” w Katowicach, sprawuje opiekę artystyczną nad wieloma młodzieżowymi grupami teatralnymi. Pasjonat wschodnich sztuk walki. Jego zainteresowania krążą wokół dialogu między teatrem a wszechstronnym rozwojem młodzieży i dorosłych. Prowadząc spotkania warsztatowe, transponuje szerokie spectrum technik aktorskich i środków teatralnych na narzędzia, które pozwalają skutecznie przyspieszyć i poszerzyć rozwój personalny i zawodowy.


hania_peplinska

Hania Peplińska - doradca zawodowy, ekspert ds. ekonomii społecznej i trzeciego sektora z 11 letnim doświadczeniem w pozyskiwaniu środków rozwojowych i realizacji projektów społecznych. Dzięki doświadczeniu i gruntownej wiedzy merytorycznej sprawnie realizuje przedsięwzięcia. Nastawiona na szukanie innowacyjnych rozwiązań oraz wprowadzanie zmian społecznych i kreowanie efektywnej polityki rynku pracy.

popr zdj.

Lidia Kamrowska - inżynier, absolwentka Uniwersytetu Morskiego w Gdyni na Wydziale Nawigacyjnym. Z pasji i zamiłowania fotograf, pasjonatka podróży i ciekawej literatury. W Instytucie udziela konsultacji z matematyki na wszystkich poziomach edukacyjnych, prowadzi warsztaty z fotografii studyjnej i plenerowej dla dzieci i osób dorosłych.

wspolpracownicy2

Agnieszka Kieza-Błażejczyk - Od 2009 roku związana z administracją. Założycielka firmy Training Solutions zajmującej się organizacją szkoleń dedykowanych. Doradza i pomaga firmom oraz organizacjom, którym zależy na jak najlepszym wykorzystaniu potencjału pracowników oraz usprawnieniu swojego funkcjonowania. Skutecznie wdraża innowacyjne rozwiązania. Koordynuje projekty dokładając wszelkich starań, aby były one dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

wspolpracownicy1

Agnieszka Czajkowska-Wendorff - Psycholog, psychoterapeuta, psychodietetyk. Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Specjalizuje się w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi. Prowadzi terapię indywidualną, par i rodzin, konsultacje psychologiczne, mediacje i psychoedukację, a także psychoterapię grupową. Prowadzi sesje coachingowe, warsztaty rozwoju osobistego, szkolenia dla nauczycieli i rodziców. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS oraz studia podyplomowe z Psychodietetyki. Jest terapeutą nurtu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

pawel_kriger_900x900

Paweł Kriger - student Informatyki na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Wygraj Indeks". Interesuje się teorią grafów, sztuczną inteligencją oraz fotografią. Udziela w Instytucie konsultacji z matematyki i informatyki na różnych szczeblach edukacji.

20181117_091545

Sylwester Bykowski - znawca w temacie uzależnień i współuzależnień z własnym doświadczeniem. Założyciel grupy AA, autor blogów "Bez Zniewolenia" i "Wąska ścieżka" jak również artykułów w prasie drukowanej. W 2014 roku wydał swoją pierwszą książkę "Jak zrobiłem z piekła raj" która jest poświęcona uzależnieniom, w 2015 roku została wydana druga książka "Kurs realizacji marzeń" która jest programem rozwoju osobistego z praktycznymi zadaniami na 52 tygodnie. Współpracuje między innymi z Polską Akademią Nauk w promowaniu narzędzi pozwalających na głębszy rozwój nauki nad uzależnieniami. Prowadzi kanał na YouTube "Bez Zniewolenia" jak również grupę wparcia pod tą samą nazwą na której pomaga setkom osób dzieląc się wiedzą i doświadczeniem z tematu alkoholizmu, współuzależnienia i rozwoju osobistego. Pomaganie innym w odbiciu się od dna i motywowaniu do polepszenia jakości swojego życia oparte jest na wiedzy i własnym doświadczeniu. Swoją działalność traktuje z pasją.